O nas

Podstawowymi wartościami naszej działalności są zawsze:

Po pierwsze - wygoda i komfort

Zapewniliśmy bardzo wygodne łóżka oraz materace dla naszych Gości, także trwałe i funkcjonalne umeblowanie oraz oświetlenie.

Po drugie - higiena i czystość

Czyste łazienki oraz pachnąca śnieżno biała pościel i ręczniki to dla nas codzienność.

Po trzecie - Przyjazna atmosfera

Uśmiech i pozytywne nastawienie to nasz naturalny stan. Zobaczysz, że będziesz chciał do nas wrócić 🙂 

Wygoda i komfort
Higiena i czystość
Przyjazna atmosfera

Nasza Historia

Od samego początku wiedzieliśmy, że miejsce które wybraliśmy jest idealnym dla krótko i długoterminowego zamieszkania dla Gości Poznania. Kto nie chciałby zamieszkać w kameralnym i cichym zakątku otoczonym licznymi parkami, a jednocześnie znajdującym się w ścisłym centrum?

Znajdziecie nas w centrum miasta, w cichej, spokojnej okolicy przy Parku Wieniawskiego i placu zabaw ale jednocześnie w sercu towarzyskich, biznesowych i kulturalnych wydarzeń Poznania. Mieścimy się 1300 metrów od Starego Rynku, 1200 metrów od Targów Poznańskich i 350 metrów od węzła komunikacyjnego znajdującego się na Moście Teatralnym. Praktycznie bezpośrednio sąsiadujemy z Teatrem Wielkim oraz Centrum Kultury ZAMEK. Stąd wszędzie jest blisko – niezależnie od tego czy podróżujesz autem czy komunikacją miejską.

Jesteśmy osobami aktywnymi, którzy cenią sobie relacje i ludzi. Dlatego naszą misją stało się stworzenie miejsca, kameralnego, przytulnego i przyjaznego ludziom, takiego do którego goście będą wracać z uśmiechem. Z naturalną ochotą odpowiemy na wszystkie pytania, polecimy miejsca warte odwiedzenia.

Wyróżniamy się korzystnymi cenami za nocleg. Dodatkowo w cenie każdy Gość otrzymuje dostęp do szybkiego WI-FI. Zawsze gwarantujemy czyste ręczniki oraz pościel. W kuchni nigdy nie zabraknie kawy, ani herbaty. Ogólnodostępny jest także telewizor, deska do prasowania i żelazko.

Zapraszamy do rezerwowania miejsc! Widzimy się na miejscu 🙂